Profil společnosti

HANÁK CENTRUM BRNO a PRAHA

Přijďte si prohlédnout ty nejnovější trendy v oblasti vybavení interiéru do našich nově zrekonstruovaných showroomů v Brně a v Praze!

Vyberte si z široké nabídky kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, skříní, stolů, židlí, sedacích souprav, interiérových dveří a dalšího vybavení interiéru. Veškerý sortiment odpovídá náročným kvalitativním standardům typickým pro renomovanou českou značku HANÁK NÁBYTEK.

Navrhneme vám interiér na míru přesně dle vašich představ. Naši designéři se vám budou věnovat od počátečního návrhu přes vizualizaci až po finální předání díla po montáži. Přečtěte si více o tom, jak pracujeme nebo si rovnou domluvte schůzku.

.

Hanák nábytek: špičkový nábytek na míru

Tradiční česká firma HANÁK NÁBYTEK disponuje ojedinělým portfoliem, které jen velmi těžko nachází na trhu konkurenci. Jako jediný výrobce v Česku a pravděpodobně i v Evropě nabízí kompletní sortiment interiérového nábytku včetně interiérových dveří.

Díky spojení poctivého ručního řemesla, moderních technologií a vlastního dlouholetého vývoje patří HANÁK NÁBYTEK mezi špičku v oblasti nábytku na míru. Ročně firma HANÁK vyrobí statisíce nábytkových sestav pro zákazníky po celém světě.

Jednou z hlavních předností značky HANÁK NÁBYTEK je speciální koncepce INTERIOR CONCEPT HANÁK. Vychází ze základní filozofie domova v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Tak je možné dosáhnout dokonalého designového i užitného propojení všech částí interiéru při zachování vysoké úrovně kvality zpracování.

Za více než 30letou tradicí firmy HANÁK NÁBYTEK stojí již čtyři generace rodiny Hanákových. Do dnešní úrovně produktů HANÁK se promítají léta tvrdé práce, zkušeností a také nadšení, se kterým dnešní majitelé – otec a syn Stanislavové Hanáci – a zaměstnanci firmy nábytek vyrábějí. Značka HANÁK zkrátka posouvá stále výše jak úroveň designu, tak kvalitu zpracování nábytku na míru.

Navštivte nás

Obvykle nám stačí jediná návštěva, abychom své zákazníky přesvědčili o tom, že pro jejich domov umíme vyrobit ten nejkvalitnější nábytek. Začněme u nezávazné schůzky s naším projektantem. Předvede vám nábytek vystavený v našem studiu a zpracuje pro vás cenovou nabídku.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU