Developerské projekty

Aktuální projekty / Realizované projekty

AKTUÁLNÍ PROJEKTY

PROJEKT HIPPOKRATES

Jedinečná příležitost v srdci Brna. Seznamte se s projektem Hippokrates, který je citlivě a ohleduplně zasazen do bezesporu nejprestižnější lokality v Brně – Masarykovy čtvrti, která je již 150 let nejatraktivnější vilovou a rezidenční čtvrtí v Brně.
Dokládá to i neobvykle vysoký počet historických a funkcionalistických vil význačných architektů, stavěných pro nejvýznamnější osobnosti Brna své doby.

www.hippokrates-brno.cz

PALÁC KRONA

Palác KRONA se nachází nedaleko křižovatky ulic Koliště a Křenová v blízkosti Galerie Vaňkovka, nově vznikajícího Office Campusu Vlněna a dvě minuty chůze od historického centra Brna.

Osmipatrová budova nabízí 3 komerční jednotky v přízemí budovy, 38 bytových jednotek velikostní kategorie 1+kk až 4+kk a 56 garážových stání situovaných ve dvou podzemních patrech. Samozřejmostí jsou sklepní kóje ke každému bytu. Vytápění a ohřev teplé vody bude zajištěn kotelnou pro celý dům. V případě, že by bylo prostoru málo, bude k dispozici společná kolárna a kočárkárna.

www.palackrona.cz

BYTY BOHUNICE

KLIDNÉ PROSTŘEDÍ, SKVĚLÁ DOSTUPNOST
Projekt Byty Bohunice jsme od začátku chtěli podřídit jediné myšlence: zajistit dostupné bydlení rodinám v poklidné lokalitě, avšak s dostupnou infrastrukturou a vlastním parkováním.
Ve stylovém obytném domě si můžete vybrat z 15 bytů s dispozicemi 2+kk až 4+kk s plochou 55 – 72m2 umístěných v celkem 4 nadzemních podlažích. Celý prostor je dokreslen uzavřeným bezpečným areálem.

www.bytybohunice.cz

REZIDENCE NOVÁ PLOTNÍ

Projekt v centru Brna obsahuje celkem 14 bytů z toho 12 o výměře od 38 m2 do 53 m2 a dva větší, luxusní, mezonetové byty o výměře každý cca 106 m2 s velkými střešními terasami a balkóny. Součástí všech bytů jsou balkóny nebo terasy. Ty největší terasy pak mají cca 100 m2, 55 m2 a 70 m2 s překrásným výhledem na celé Brno.

Dále pak projekt obsahuje 10 ateliérů a to od 38 m2 do 53 m2 a jeden větší ateliér o výměře 107 m2. Součástí všech ateliérů jsou rovněž balkóny nebo terasy.

www.novaplotni.cz

Domy Ledce

Rodinné domy Ledce jsou cestou, jak skloubit moderní život s přírodou a tradicemi. Vstřícné sousedství, půvabná krajina a čerstvý vzduch dokážou velmi rychle přirůst k srdci.

www.domyledce.cz

HODKOVIČKY GREEN II

Projekt Hodkovičky Green II zaujme výhledem na Vltavu a na blízké vilové čtvrti a také jedinečnou polohou v blízkosti zeleně umožňující sportovní a rodinné vyžití s výbornou dostupností do centra. Jen málo obytných lokalit je zasazeno do sousedství několika lesoparků, jak je tomu u našeho projektu. Krásné procházky nabízí Hodkovičský lesopark, v němž se můžete také vydat na romantickou procházku okolo Zátišského potoka.

www.hodkovickygreen.cz

Apartmány Zbyny

Apartmány naleznete v obci Zbyny, která je součástí města Doksy. Nachází se 3 km západně od Doks, cca 5 min od Máchova Jezera na hranici CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. Dům je umístěn v klidné lokalitě obce na pozemku otevírajícím se výhledům do krajiny, především na hrad Bezděz. Vlastní terasa se zahradou poskytuje klidné zázemí pro chvíle s rodinnou či přáteli.

www.apartmanyzbyny.cz

Vily pod Třebešínem

Vily pod Třebešínem jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

Nastěhujte se na místo, které vás nadchne svou blízkostí k přírodě a dostupností centra Prahy během několika minut.

www.vilypodtrebesinem.cz

Projekt Ponavia rezidence

Lokalita v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Za několik minut chůze se dostanete k řadě sportovišť – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední projdete rovnou k Lužáneckému parku a cestou zpátky se můžete zastavit v některé z řady restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z blízké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí pouze 5 minut jízdy.

www.ponavia-rezidence.cz

Vily Švédské kříže

V  nově vznikajícím developerském projektu v Moravanech u Brna připravujeme 19 prostorných domů k vlastnímu dokončení. Vily se vyznačují moderní architekturou a velkorysými dispozicemi. V ceně je zahrnuta hrubá stavba včetně finální fasády se zateplením, kompletní izolační skladba střechy a teras, hliníková okna s trojsklem, příprava pro venkovní žaluzie, vchodové hliníkové dveře a další. Vnitřní uspořádání a vybavení si může každý přizpůsobit svému vkusu a potřebám. Dalším bonusem je projekt pro dokončení včetně stavebního povolení, který je naprojektován na podmínky splňující energetickou třídu A s využitím tepelného čerpadla, rekuperace a nadstandardního zateplení. Nabízíme možnost dokončení na klíč s volbou výběru materiálů. Svoji polohou nabídnou domy ničím nerušený výhled na jihozápadní část města Brna, který nebude ani v budoucnu narušen díky stavební uzávěře, končící na hranici pozemku. Předpokládané dokončení je naplánováno na květen 2019.

www.svedskekrize.cz

Rezidence Selská

Cenově dostupné a výhodné bydlení v bytovém projektu REZIDENCE SELSKÁ. Moderní, třípodlažní stavba s celkem 28 byty s balkony nebo terasami, se zárukou praktických dispozic, se sklepy, parkovacími stáními a vlastní uzavřenou zahradou včetně odpočinkové zóny. Lokalita s dobrou dopravní obslužností, kvalitní občanskou vybaveností v místě a příležitostmi k volnočasovým aktivitám v přírodě. Ideální varianta pro rodinné nebo investiční bydlení se zelení za zády.

Vilová čtvrť Primavera Úvaly

Představujeme Vám vilovou čtvrť PRIMAVERA. Vzdušná lokalita, kvalita materiálů srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, minimalistická a praktická architektura, funkčnost každého detailu a inovativní přístup. Naší snahou byla také nízká spotřeba energií, praktický půdorys a komplexnost řešení. Těmito požadavky se řídil tým architektů z renomovaného ateliéru ARCHITEKTURA Ing. arch. Davida Krause, který pro Vás Vaše nové bydlení navrhoval.

Rezidence Koperník

REZIDENCE KOPERNÍK je moderní, multifunkční a provozně úsporná, výšková budova s 11 nadzemními podlažími a podzemním parkováním (49 vnitřních + 13 venkovních parkovacích stání), která nabízí k prodeji kromě 29 bytových jednotek (1+kk – 5+kk) a 24 ateliérů (1+kk – 4+kk), také 5 atraktivních obchodních ploch (1.NP) a 8 kanceláří (2.NP). Maximální preciznost v provedení, použité materiály, nadčasovost a promyšlená architektura s užitečnými dispozicemi, to jsou hlavní atributy stavby. Umístění do perspektivní a rozvíjející se lokality v blízkosti centra, vynikající občanská vybavenost a dopravní obslužnost je garancí neopakovatelné investice s trvalou hodnotou.

Více o projektu

Rezidence Oslavany

Rezidence u zámku je moderní bytový komplex v Oslavanech u Brna. Byl navržen tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného bydlení v malém městě, 25 km od Brna. Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru, ale záleží i na tom, jak působí bytový komplex zvenku, jestli se nachází blízko školy, lékaře či banky a jestli máte kde parkovat nebo si vyjít na procházku. Rezidence u zámku se nachází v sousedství rozsáhlého areálu oslavanského zámku – významné kulturní památky z 13. století. Zámek je vybudován na údolní nivě v meandru řeky Oslavy, která město obtéká velkým obloukem. Do roku 2019 bude v sousedství Rezidence u zámku upraven rozsáhlý zámecký park. Součástí parku bude dětské hřiště, koupací bio-top nebo odpočinková zóna.

Rezidence Austerlitz

V roce 2015 jsme v této lokalitě úspěšně dokončili již druhou etapu výstavby rezidenčního areálu „Austerlitz“. Věříme, že o jeho kvalitách a přednostech vypovídá kromě spokojených nových obyvatel také ucelené a detailně propracované, architektonické řešení vycházející z jednoduchých a nadčasových tvarů, ale i exteriér celého komplexu a jeho parková úprava. Letos jsme připravili další navazující etapu výstavby bytových i rodinných domů.

Rezidenční komplex Nová Křenová

Nová Křenová svou polohou nabízí příjemné bydlení v centru Brna. Nachází se nedaleko hlavního nádraží v klidné části ulice Křenová, blízko u tramvajových zastávek. Byty ve vyšších patrech nabízejí krásný výhled na centrum města. Zajištěno je i parkování způsobem krytého garážového stání nebo parkovacím zakladačem.

Bytový dům Porta Resoluta

Nové nízkoenergetické byty, ateliéry a komerční prostory do osobního vlastnictví v Brně. Bytový projekt ve výstavbě na pomezí městských části Černá Pole, Lesná a Husovice..

Rezidence Duo

Nabízíme kvalitní bydlení za rozumnou cenu v jedinečné a žádané brněnské lokalitě Sadová nedaleko Kociánky v Králově Poli. K dispozici jsou byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk, ceny začínají na 2 390 000 Kč.

Rodinné domy Lipůvka

Rodinné domy jsou navrženy tak, aby vám dělaly jen a jen radost. Chrání vaše zdraví i rodinný rozpočet, a navíc jsou ekologické. Postavili jsme je v mimořádně úsporném pasivním energetickém standardu. Použili jsme současné vyspělé technologie i materiály. Díky tomu přináší technické řešení domu minimální provozní náklady cca 5 tisíc ročně za vytápění a vysokou kvalitu vnitřního prostředí díky řízenému větrání. Na dům můžete navíc získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Vše vyřídíme za vás a vy to budete mít v ceně vlastního bydlení!

Rodinné domy Ivanovice

Projekt nabídne k prodeji nízkoenergetické rodinné domy, navržené brněnským studiem AEIOU + ADD. Tyto rodinné domy, jejichž výstavba se aktuálně připravuje, nabídnou benefity tradiční rezidenční lokality Brno – Ivanovice s rozvinutou infrastrukturou, bohatými možnostmi aktivního odpočinku a snadnou dostupností centra Brna. Projekt Rodinné domy Ivanovice má potenciál oslovit všechny ty, kdo hledají prvotřídní rodinný dům v lokalitě venkovského charakteru, avšak zároveň nedaleko městského centra.

Rodinné domy Ostrovačice

Výstavba 18 rodinných domů, která představuje koncept moderního bydlení na okraji Ostrovačic, s rychlou dostupností do Brna. Nabízí propojení klidného bydlení na dosah přírody s využitím komfortu infrastruktury města díky přímému napojení na D1. Jedná se o moderní dvojdomky, tedy dva rodinné domy 4+kk s garáží vedle sebe, které stojí na vlastních pozemcích o velikosti 443 – 645 m2. Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou za zády a zároveň v blízkosti Brna, jsou pro Vás nové rodinné domy tou správnou volbou. V současné chvíli započala výstavba inženýrských sítí a komunikací.

Rezidence Jabloňový sad

Bytové domy v rezidence JABLOŇOVÝ SAD jsou situovány v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení v MORAVANECH U BRNA. V místě dřívější zahrádkářské kolonie našel investor ideální podmínky pro výstavbu nových bytů a rodinných domů. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Rezidence Žalanského

Rezidence Žalanského se nachází v klidné vilové čtvrti v pražské části Praha 6 s výbornou dopravní dostupností jak do centra města, tak na letiště Václava Havla. Autobusová zastávka je v těsné blízkosti Rezidence. Odtud se lze pohodlně dostat na linku A stanice metra Nemocnice Motol a Petřiny nebo na linku B stanice metra Anděl a následně rychle do centra Prahy. V dosahu jsou velká nákupní centra a služby včetně školských zařízení. Co se týká další dopravní návaznosti, velmi blízko je západní část Pražského okruhu k letišti s přípojkami na dálnice D1, D5, D6 a D7.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Rezidence Jabloňový sad – I. fáze

Bytové domy v rezidence JABLOŇOVÝ SAD jsou situovány v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení v MORAVANECH U BRNA. V místě dřívější zahrádkářské kolonie našel investor ideální podmínky pro výstavbu nových bytů a rodinných domů. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Zpět na Reference