Úvod / Interiérové dveře HANÁK

Interiérové dveře, dveře Hanák

 

Chcete skutečně kvalitní interiérové dveře? Pokud ano, zašlete nám poptávku na email: info@hanak-centrum.cz, zavolejte na číslo 724 689 881, nebo nás navštivte na našich showroomech v Brně: H-PARK - Heršpická 11c, nebo v Králově Poli - Kosmova 6.

 

Skryté dveřní závěsy - TECTUS - skryté v zárubni v bezpolodrážkovém provedení, přesnost, kvalita, design.

 

Unikátní konstrukce dveřního křídla - vyrobeno z kvalitního masivního rámu, vyplněno nejkvalitnějším materiálem a opláštěno finální povrchovou úpravou.

 

Těsnění - nejkvalitnější na trhu - polyethylenové těsnění Q-LON zajišťuje stálou pružnost (narozdíl u konkurence používaného silikonového těsnění).

 

Integrovaný dveřní práh - ten je vsazen ze spodní hrany dveří. Po zavření se práh aktivuje a utěsní prostor pod křídlem.

 

Magnetický zámek a stavitelný protiplech - dokonalost při otevírání, při otevření se střelka zasune do dveřního křídla, díky tomu při zavření dosáhnete tichého dovření.

 

Volitenost rozměrů a barev - vyrábíme dveře od 1970 mm až 2500 mm a můžete si vybra jakoukoliv barvu.

 

Interiérové dveře HANÁK - dveře nejvyšší kvality - pung originality na hraně dveří

 

Speciální částí naší nabídky jsou interiérové dveře. Pokud si vybíráte kuchyňskou linku, stěnu do obývacího pokoje či jakýkoliv jiný nábytek, je vhodné k němu sladit i veškeré dveře. Firma Hanák nábytek začala tento typ sortimentu svým zákazníkům nabízet již před několika lety. Zaměřujeme se zejména na luxusní a vysoce odolné typy dveří, které vydrží i méně šetrné zacházení. Důležitý je pak i hezký design ladící s dalším námi dodávaným nábytkem.

 

Základem interiérových dveří Hanák je kvalitní materiál. Nikdy nevyrábíme méně kvalitní dveře jen kvůli snížení výsledné ceny. U veškerého svého nábytku totiž klademe důraz na dlouhou životnost. Tu zajišťuje kromě vhodně zvoleného dřeva i speciální vícevrstvý lak či dýha používaná například u kuchyňských linek, skříní a podobně.

 

V nabídce interiérových dveří Hanák najdete pochopitelně jak klasické křídlové dveře, tak i takové, které lze zasunout do stěny. Ty se hodí zejména do bytů, ve kterých není příliš prostoru nazbyt.

 

VÍCE INFORMACÍ NA WEBU: WWW.HANAKDVERE.CZ