Přeskočit na hlavní obsah

Developerské reference Hanák

Apartmány ZBYNY II. etapa

Máchovo jezero na dosah….

Apartmány naleznete v obci Zbyny, která je součástí města Doksy. Nachází se 3 km západně od Doks, cca 5 min od Máchova Jezera na hranici CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. Dům je umístěn v klidné lokalitě obce na pozemku otevírajícím se výhledům do krajiny, především na hrad Bezděz. Vlastní terasa se zahradou poskytuje klidné zázemí pro chvíle s rodinnou či přáteli.

www.apartmanyzbyny.cz

Moderní rodinné domy „U HRUŠKY“

Projekt 4 rodinných domů „U HRUŠKY“, v obci Svinošice

Velmi propracované stavby s důrazem na vysokou kvalitu/nadstandard a precizní zpracování.

Domy se nachází v intravilánu obce Svinošice, ve velmi klidové zóně mezi zahradami. Domy budou mít vlastní příjezdovou komunikaci (každý dům se svým podílem na pozemku), jedná se o velmi privátní bydlení.

www.bdi-group.cz
www.remax-czech.cz

RD „U ŠKOLKY“ Malešovice

Novostavba domu 4+kk se zahrádkou a parkovacím stáním…za cenu novostavby bytu 2+kk/2+1 v Brně?

Obec Malešovice, je malebnou obcí mezi Brnem a Pohořelicemi, s výbornou dostupností. Dům splňuje nároky a požadavky velmi kvalitního bydlení. Spojením více domů do komplexní řadové zástavby se razantně snižují nároky na spotřebu energií a tím i celková finanční náročnost domu.

www.RD „U Školky“ Malešovice.cz

VILADŮM MÁJOVÁ

VILADŮM MÁJOVÁ v sobě nese prvky městského životního stylu i poklidnou atmosféru venkova.

Jedinečný projekt bydlení, který snoubí výhody rodinného a bytového domu.Třípodlažní bytový dům Májová disponuje třemi luxusními bytovými jednotkami o dispozicích 3+kk až 4+kk. Bytové jednotky nabízí plnohodnotné, funkční a praktické dispoziční řešení.

www.bytymajova.cz

Řadové domy JUNDROVSKÉ NÁBŘEŽÍ

ŘEKA, NÁBŘEŽÍ, PROCHÁZKY V PŘÍRODĚ A PŘITOM CENTRUM BRNA NA DOSAH

Představte si, že bydlíte v jednom ze 5 řadových domů na jundrovské ulici Ke Káčatům. Před domem vám teče řeka, za ním šumí les a do centra Brna dojedete do 10 minut autem. Máte dvoupatrový rodinný dům s vlastním parkovacím místem, garáží a krásnou zahradu.

www.jundrovskenabrezi.cz

Rodinné domy FIRKUŠNÉHO

Nadstandardní vila a čtyři rodinné domy budou stát v ulici Firkušného v Králově Poli.

Žádaná a jedinečná lokalita Sadová pro klidné bydlení v blízkosti přírody. Ideální spojení výhod městského a venkovského stylu života. Tamní příroda nabízí klid a rekreaci během celého roku. Bohaté zázemí služeb a obchodů v blízkém okolí. Centrum Brna je snadno dostupné všemi druhy dopravy.

www.firkusneho.cz

Rezidence DVORECKÁ

Projekt, který vznikl s jasným cílem – vybudovat dostupné bydlení s vysokými standardy v lukrativní části města Brna.

Stavba bude dokončena v září 2020 a nabízí 8 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk a 3+kk. Velikosti bytů se pohybují od 41,9m² až do 90,9m². Byty disponují vším, co je požadováno ke klidnému a pohodovému bydlení na vysoké úrovni – od bezpečnostních dveří až po oázu klidu ve vnitrobloku.

www.rezidence-dvorecka.cz

Moderní HAJANY

Výhodné umístění v těsné blízkosti Brna

Obec Hajany se nachází jihovýchodně od Brna a to přímo v těsné blízkosti části Brno – Modřice. Do centra je to pak autem pouhých 15 minut. Ve vašem novém domově tak budete moct čerpat všech výhod, které velkoměsto nabízí, avšak, což jistě oceníte, za něj nebudete muset zaplatit tak vysokou cenu jako například za nemovitost v centru.

Klidné okolí Hajan

Okolí Hajan skýtá klid vesnice – pole, louky, lesy. Krásná vycházka je na nedaleké místo, kde se nachází Hrobka hrabat Deymů. Dále můžete navštívit Army park, kde se vyřádí kluci a tátové nebo se prostě jen tak procházet podél Hajanského potoka.

www.moderni-hajany.cz

Moderní ŽELEŠICE

Výhodné umístění v těsné blízkosti Brna

Obec Želešice se nachází jihovýchodně od Brna a to přímo v těsné blízkosti části Brno – Modřice. Do centra je to pak autem pouhých 15 minut. Ve vašem novém domově tak budete moct čerpat všech výhod, které velkoměsto nabízí, avšak, což jistě oceníte, za něj nebudete muset zaplatit tak vysokou cenu jako například za nemovitost v centru.

www.moderni-zelesice.cz

Galvani HOME

Ideálne miesto pre život

V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov, vyrastá nové bývanie pre rodiny i single pod názvom Galvani HOME. Názov projektu odkazuje na lokalitu a snahu developera vytvoriť obyvateľom príjemné miesto pre život.

Prednosti projektu Galvani Home:

  • Konštrukčné riešenie stavby je železobetónový skelet a tehla
  • Priečky medzi bytmi tvorí akustická tehla a podlaha s kročajovou izoláciou a podlahovým vykurovaním
  • Ekonomická prevádzka bytu by mala byť hlavným prínosom pre nových majiteľov
  • V okolí je samozrejmosťou plná občianska vybavenosť Výstavbu sme zahájili v januári 2019 a dokončiť ju plánujeme v 1. kvartáli 2021

www.galvanihome.sk

Projekt HIPPOKRATES

Jedinečná příležitost v srdci Brna. Seznamte se s projektem Hippokrates, který je citlivě a ohleduplně zasazen do bezesporu nejprestižnější lokality v Brně – Masarykovy čtvrti, která je již 150 let nejatraktivnější vilovou a rezidenční čtvrtí v Brně.

Dokládá to i neobvykle vysoký počet historických a funkcionalistických vil význačných architektů, stavěných pro nejvýznamnější osobnosti Brna své doby.

www.hippokrates-brno.cz

PALÁC KRONA

Palác KRONA se nachází nedaleko křižovatky ulic Koliště a Křenová v blízkosti Galerie Vaňkovka, nově vznikajícího Office Campusu Vlněna a dvě minuty chůze od historického centra Brna.

Osmipatrová budova nabízí 3 komerční jednotky v přízemí budovy, 38 bytových jednotek velikostní kategorie 1+kk až 4+kk a 56 garážových stání situovaných ve dvou podzemních patrech. Samozřejmostí jsou sklepní kóje ke každému bytu. Vytápění a ohřev teplé vody bude zajištěn kotelnou pro celý dům. V případě, že by bylo prostoru málo, bude k dispozici společná kolárna a kočárkárna.

www.palackrona.cz

Byty BOHUNICE

KLIDNÉ PROSTŘEDÍ, SKVĚLÁ DOSTUPNOST

Projekt Byty Bohunice jsme od začátku chtěli podřídit jediné myšlence: zajistit dostupné bydlení rodinám v poklidné lokalitě, avšak s dostupnou infrastrukturou a vlastním parkováním.

Ve stylovém obytném domě si můžete vybrat z 15 bytů s dispozicemi 2+kk až 4+kk s plochou 55 – 72m2 umístěných v celkem 4 nadzemních podlažích. Celý prostor je dokreslen uzavřeným bezpečným areálem.

www.bytybohunice.cz

Rezidence NOVÁ PLOTNÍ

Projekt v centru Brna obsahuje celkem 14 bytů z toho 12 o výměře od 38 m2 do 53 m2 a dva větší, luxusní, mezonetové byty o výměře každý cca 106 m2 s velkými střešními terasami a balkóny. Součástí všech bytů jsou balkóny nebo terasy. Ty největší terasy pak mají cca 100 m2, 55 m2 a 70 m2 s překrásným výhledem na celé Brno.

Dále pak projekt obsahuje 10 ateliérů a to od 38 m2 do 53 m2 a jeden větší ateliér o výměře 107 m2. Součástí všech ateliérů jsou rovněž balkóny nebo terasy.

www.novaplotni.cz

Domy Ledce

Rodinné domy Ledce jsou cestou, jak skloubit moderní život s přírodou a tradicemi. Vstřícné sousedství, půvabná krajina a čerstvý vzduch dokážou velmi rychle přirůst k srdci.

www.domyledce.cz

HODKOVIČKY GREEN II

Projekt Hodkovičky Green II zaujme výhledem na Vltavu a na blízké vilové čtvrti a také jedinečnou polohou v blízkosti zeleně umožňující sportovní a rodinné vyžití s výbornou dostupností do centra. Jen málo obytných lokalit je zasazeno do sousedství několika lesoparků, jak je tomu u našeho projektu. Krásné procházky nabízí Hodkovičský lesopark, v němž se můžete také vydat na romantickou procházku okolo Zátišského potoka.

www.hodkovickygreen.cz

Apartmány Zbyny

Apartmány naleznete v obci Zbyny, která je součástí města Doksy. Nachází se 3 km západně od Doks, cca 5 min od Máchova Jezera na hranici CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. Dům je umístěn v klidné lokalitě obce na pozemku otevírajícím se výhledům do krajiny, především na hrad Bezděz. Vlastní terasa se zahradou poskytuje klidné zázemí pro chvíle s rodinnou či přáteli.

www.apartmanyzbyny.cz

Vily pod Třebešínem

Vily pod Třebešínem jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

Nastěhujte se na místo, které vás nadchne svou blízkostí k přírodě a dostupností centra Prahy během několika minut.

www.vilypodtrebesinem.cz

Projekt Ponavia rezidence

Lokalita v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Za několik minut chůze se dostanete k řadě sportovišť – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední projdete rovnou k Lužáneckému parku a cestou zpátky se můžete zastavit v některé z řady restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z blízké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí pouze 5 minut jízdy.

www.ponavia-rezidence.cz

Vily Švédské kříže

V nově vznikajícím developerském projektu v Moravanech u Brna připravujeme 19 prostorných domů k vlastnímu dokončení. Vily se vyznačují moderní architekturou a velkorysými dispozicemi. V ceně je zahrnuta hrubá stavba včetně finální fasády se zateplením, kompletní izolační skladba střechy a teras, hliníková okna s trojsklem, příprava pro venkovní žaluzie, vchodové hliníkové dveře a další. Vnitřní uspořádání a vybavení si může každý přizpůsobit svému vkusu a potřebám. Dalším bonusem je projekt pro dokončení včetně stavebního povolení, který je naprojektován na podmínky splňující energetickou třídu A s využitím tepelného čerpadla, rekuperace a nadstandardního zateplení. Nabízíme možnost dokončení na klíč s volbou výběru materiálů. Svoji polohou nabídnou domy ničím nerušený výhled na jihozápadní část města Brna, který nebude ani v budoucnu narušen díky stavební uzávěře, končící na hranici pozemku. Předpokládané dokončení je naplánováno na květen 2019.

www.svedskekrize.cz

Rezidence Selská

Cenově dostupné a výhodné bydlení v bytovém projektu REZIDENCE SELSKÁ. Moderní, třípodlažní stavba s celkem 28 byty s balkony nebo terasami, se zárukou praktických dispozic, se sklepy, parkovacími stáními a vlastní uzavřenou zahradou včetně odpočinkové zóny. Lokalita s dobrou dopravní obslužností, kvalitní občanskou vybaveností v místě a příležitostmi k volnočasovým aktivitám v přírodě. Ideální varianta pro rodinné nebo investiční bydlení se zelení za zády.

Vilová čtvrť Primavera Úvaly

Představujeme Vám vilovou čtvrť PRIMAVERA. Vzdušná lokalita, kvalita materiálů srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, minimalistická a praktická architektura, funkčnost každého detailu a inovativní přístup. Naší snahou byla také nízká spotřeba energií, praktický půdorys a komplexnost řešení. Těmito požadavky se řídil tým architektů z renomovaného ateliéru ARCHITEKTURA Ing. arch. Davida Krause, který pro Vás Vaše nové bydlení navrhoval.

Rezidence Koperník

REZIDENCE KOPERNÍK je moderní, multifunkční a provozně úsporná, výšková budova s 11 nadzemními podlažími a podzemním parkováním (49 vnitřních + 13 venkovních parkovacích stání), která nabízí k prodeji kromě 29 bytových jednotek (1+kk – 5+kk) a 24 ateliérů (1+kk – 4+kk), také 5 atraktivních obchodních ploch (1.NP) a 8 kanceláří (2.NP). Maximální preciznost v provedení, použité materiály, nadčasovost a promyšlená architektura s užitečnými dispozicemi, to jsou hlavní atributy stavby. Umístění do perspektivní a rozvíjející se lokality v blízkosti centra, vynikající občanská vybavenost a dopravní obslužnost je garancí neopakovatelné investice s trvalou hodnotou.

Více o projektu

Rezidence Oslavany

Rezidence u zámku je moderní bytový komplex v Oslavanech u Brna. Byl navržen tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného bydlení v malém městě, 25 km od Brna. Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru, ale záleží i na tom, jak působí bytový komplex zvenku, jestli se nachází blízko školy, lékaře či banky a jestli máte kde parkovat nebo si vyjít na procházku. Rezidence u zámku se nachází v sousedství rozsáhlého areálu oslavanského zámku – významné kulturní památky z 13. století. Zámek je vybudován na údolní nivě v meandru řeky Oslavy, která město obtéká velkým obloukem. Do roku 2019 bude v sousedství Rezidence u zámku upraven rozsáhlý zámecký park. Součástí parku bude dětské hřiště, koupací bio-top nebo odpočinková zóna.

Rezidence Austerlitz

V roce 2015 jsme v této lokalitě úspěšně dokončili již druhou etapu výstavby rezidenčního areálu „Austerlitz“. Věříme, že o jeho kvalitách a přednostech vypovídá kromě spokojených nových obyvatel také ucelené a detailně propracované, architektonické řešení vycházející z jednoduchých a nadčasových tvarů, ale i exteriér celého komplexu a jeho parková úprava. Letos jsme připravili další navazující etapu výstavby bytových i rodinných domů.

Rezidenční komplex Nová Křenová

Nová Křenová svou polohou nabízí příjemné bydlení v centru Brna. Nachází se nedaleko hlavního nádraží v klidné části ulice Křenová, blízko u tramvajových zastávek. Byty ve vyšších patrech nabízejí krásný výhled na centrum města. Zajištěno je i parkování způsobem krytého garážového stání nebo parkovacím zakladačem.

Bytový dům Porta Resoluta

Nové nízkoenergetické byty, ateliéry a komerční prostory do osobního vlastnictví v Brně. Bytový projekt ve výstavbě na pomezí městských části Černá Pole, Lesná a Husovice.

Rezidence Duo

Nabízíme kvalitní bydlení za rozumnou cenu v jedinečné a žádané brněnské lokalitě Sadová nedaleko Kociánky v Králově Poli. K dispozici jsou byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk, ceny začínají na 2 390 000 Kč.

Rodinné domy Lipůvka

Rodinné domy jsou navrženy tak, aby vám dělaly jen a jen radost. Chrání vaše zdraví i rodinný rozpočet, a navíc jsou ekologické. Postavili jsme je v mimořádně úsporném pasivním energetickém standardu. Použili jsme současné vyspělé technologie i materiály. Díky tomu přináší technické řešení domu minimální provozní náklady cca 5 tisíc ročně za vytápění a vysokou kvalitu vnitřního prostředí díky řízenému větrání. Na dům můžete navíc získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Vše vyřídíme za vás a vy to budete mít v ceně vlastního bydlení!

Rodinné domy Ivanovice

Projekt nabídne k prodeji nízkoenergetické rodinné domy, navržené brněnským studiem AEIOU + ADD. Tyto rodinné domy, jejichž výstavba se aktuálně připravuje, nabídnou benefity tradiční rezidenční lokality Brno – Ivanovice s rozvinutou infrastrukturou, bohatými možnostmi aktivního odpočinku a snadnou dostupností centra Brna. Projekt Rodinné domy Ivanovice má potenciál oslovit všechny ty, kdo hledají prvotřídní rodinný dům v lokalitě venkovského charakteru, avšak zároveň nedaleko městského centra.

Rodinné domy Ostrovačice

Výstavba 18 rodinných domů, která představuje koncept moderního bydlení na okraji Ostrovačic, s rychlou dostupností do Brna. Nabízí propojení klidného bydlení na dosah přírody s využitím komfortu infrastruktury města díky přímému napojení na D1. Jedná se o moderní dvojdomky, tedy dva rodinné domy 4+kk s garáží vedle sebe, které stojí na vlastních pozemcích o velikosti 443 – 645 m2. Pokud hledáte rodinné bydlení v klidné lokalitě s přírodou za zády a zároveň v blízkosti Brna, jsou pro Vás nové rodinné domy tou správnou volbou. V současné chvíli započala výstavba inženýrských sítí a komunikací.

Rezidence Jabloňový sad

Bytové domy v rezidence JABLOŇOVÝ SAD jsou situovány v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení v MORAVANECH U BRNA. V místě dřívější zahrádkářské kolonie našel investor ideální podmínky pro výstavbu nových bytů a rodinných domů. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Rezidence Žalanského

Rezidence Žalanského se nachází v klidné vilové čtvrti v pražské části Praha 6 s výbornou dopravní dostupností jak do centra města, tak na letiště Václava Havla. Autobusová zastávka je v těsné blízkosti Rezidence. Odtud se lze pohodlně dostat na linku A stanice metra Nemocnice Motol a Petřiny nebo na linku B stanice metra Anděl a následně rychle do centra Prahy. V dosahu jsou velká nákupní centra a služby včetně školských zařízení. Co se týká další dopravní návaznosti, velmi blízko je západní část Pražského okruhu k letišti s přípojkami na dálnice D1, D5, D6 a D7.

RD Slavkov – vzorový dům

Návrh

Ing. Vlastimil Brlica

Ing. Radek Zemek

Bydlení Řepy - vzorový byt

Rezidence Bavaria

Návrh

Ing. Vlastimil Brlica

Ing. Radek Zemek

Vily Primavera - vzorový dům

Návrh

Ing. Vlastimil Brlica

Ing. Radek Zemek

Stáhněte si katalog Developerské projekty

Stáhnout   Další katalogy