Kontaktujte specialisty na spotřebiče Gaggenau

info@hanak-centrum.cz, 724 689 881

Kontakty na showroomy

Chlazení

Plně integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s několika klimatickými zónami jsou k dispozici jak v sérii 400, tak v sérii 200.

Chladnička

 

Řada chladicích spotřebičů Vario 400, s možností připojení k aplikaci Home Connect, vynikne nejlépe, pokud spotřebiče zkombinujete do chladící stěny. Kombinací dvířek s madly nebo bez, s individuálními čelními stěnami spotřebičů a nerezovými nebo skleněnými dvířky vinoték doplňují moderní vzhled jakékoli kuchyně. Po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. Poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky. V kombinaci s téměř neviditelným systémem kolejniček je celkový vzhled mimořádně čistý. Sotva postřehnutelné skleněné poličky a pevné přihrádky ve dveřích zvýrazňuje příjemné tlumené LED osvětlení v teple bílé barvě, které neoslňuje.

Vinotéky řady Vario 400, disponují teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. Bezpečné uchování vína dále zajišťuje regulace vlhkosti a aktivní vzduchový filtr na bázi dřevěného uhlí, který víno chrání před kontaminací pachy. Na novém intuitivním TFT displeji lze nastavit až tři nezávislé klimatické zóny. Část sbírky vín tak můžete uchovávat v podmínkách podobných vinnému sklepu. Vinotéky Vario 400 mají navíc pět přednastavených stylů osvětlení, díky kterým budou vaše cenné sbírky, které si zaslouží obdiv, dokonale vystavené.

Řada Vario 200 zahrnuje ledničky, kombinované chladničky s mrazničkami a mrazničky. V šířkách 56 – 60 cm, které dokonale zapadnou do jakéhokoli designu kuchyně a přesto nabídnou větší vnitřní prostor než standardní spotřebiče. Plynulé pojezdy, plně rozšiřitelné police a zásuvky usnadňují přístup k tomuto chytrému prostoru.

Navštivte nás

Přijďte si prohlédnout špičkové spotřebiče Gaggenau na některý z našich showroomů v Brně či Praze. Rádi vám všechny produkty předvedeme a poradíme vám s výběrem té pravé konfigurace přímo pro vaši kuchyň.

VYBERTE SI POBOČKU

ZPĚT NA VÝBĚR SPOTŘEBIČŮ