Grafický návrh

Grafický návrh a cenová nabídka

Na základě vámi dodaných podkladů a informací, které od vás získáme, začneme pracovat na návrhu kuchyně nebo interiéru. Poradíme vám s výběrem dekorů, materiálů a barev, které by byly do vašeho interiéru vhodné, a blíže vás seznámíme s novinkami v oblasti spotřebičů, pracovních desek a vnitřního vybavení zásuvek i skříní.

Objednejte si nezávaznou schůzku: 724 689 881.

Kontakt

Vizualizace kuchyně/interiéru

Grafický návrh společně doladíme  a projekt vám vytiskneme včetně pohledů na stěny, specifikace materiálů a vyřešení detailů kuchyně. Tato služba je zpoplatněna vratnou zálohou 5000 Kč bez DPH (v případě objednání kuchyně je tato částka odečtena z cenové nabídky). Cena vizualizace kompletního interiérů se stanovuje individuálně (více informací na našich showroomech).

Výkresy instalačních rozvodů

Po vypracování vizualizace vám vypracujeme výkresy instalačních rozvodů. Umístění rozvodů elektřiny, přívodů vody a odpadů (specifikace umístění vypínačů, zásuvek, světel, atd.). Tato služba je zpoplatněna vratnou zálohou 5000 Kč bez DPH (v případě objednání kuchyně je tato částka odečtena z cenové nabídky, celková vratná záloha včetně vizualizací je 10 000 Kč bez DPH).


Jak taková vizualizace interiéru vypadá?

Více vizualizací naleznete v sekci REALIZACE – VIZUALIZACE.