Jak pracujeme

U nás si můžete přát cokoliv. Doslova. Ke každému klientovi máme individuální přístup, který v kombinaci se zakázkovou výrobou promění každý byt či dům v nezaměnitelný originál.

Filozofií naší značky je pevné spojení „jeden domov – jedna značka”. Váš interiér vždy vytváříme tak, aby byl ucelený a funkční jako celek. Jeho jednotlivé části – kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, ložnici, šatnu, předsíň či dětský pokoj – vnímáme jako jeden celek. Ten pak upravujeme tak, aby bydlení v něm bylo pohodlné, praktické a krásné.

Nabízíme vám interiér na míru v pravém smyslu slova – tedy skutečně podle vašich požadavků. Je to volba, díky které můžete vytvořit nejen opravdu harmonický celek, ale často ještě výrazně ušetříte. Vytvoříme pro vás jednotný či sjednocující design kuchyňské linky, obývacího pokoje, ložnice, ale také například interiérových dveří.

Vše nechte na nás, u nás to jde. K našim kuchyním si nebudete muset dokupovat stůl. Stejně tak k našim obývacím pokojům nemusíte složitě shánět kuchyni. Naši bytoví designéři zajistí, že veškeré detaily celku budou dokonale ladit. Vždy se orientujeme dle vašeho zadání a vkusu. Předložíme vám pak ty nejlepší možnosti s tou nejlepší možnou cenou.

Společně s vámi navrhneme jednotlivé části vašeho interiéru – nebo rovnou celého domu. Vše tak bude odpovídat vašim představám, potřebám a prioritám. Ať už se jedná o komplexně navržený interiér nebo kuchyni na míru, naše řešení vždy splňuje materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití kvalitních materiálů je pro nás prioritní.

Idea

Prostudujeme si podklady a informace získané od vás a začneme pracovat na návrhu kuchyně či celého interiéru.

Doporučíme vám dekory, materiály a barvy, které by byly pro váš interiér vhodné. Ukážeme vám také novinky ve sféře pracovních desek, spotřebičů a vnitřního vybavení zásuvek a skříní. Vypracovaný návrh potom společně doladíme.

Vizualizace

Vypracujeme pro vás realistický návrh interiéru, takže si budete svoji novou kuchyň či obývací pokoj prohlédnout ještě dříve, než přistoupíme k samotné realizaci.

Stačí, když nám zašlete půdorys vašeho interiéru spolu s doplňujícími informacemi. Zdarma vám zašleme grafický návrh a domluvíme si osobní schůzku. Vypracujeme vám zdarma vizualizaci vybavení interiéru a nezávaznou cenovou nabídku.

Naše detailní vizualizace respektují jak navržené rozložení interiéru, tak vybrané barevné odstíny a povrchovou úpravu. Veškeré detaily můžeme dle vašich návrhů měnit a experimentovat s nimi. V okamžiku, kdy realizaci zahájíme, tak máme k dispozici dokonalou předlohu, podle které postupujeme.

Realizace

I v průběhu realizace máte kontrolu nad podobou vašeho nově vznikajícího interiéru. Jsme s vámi stále v kontaktu, takže můžeme pružně reagovat na vaše případné připomínky a dále ladit výslednou podobu realizace dle vašich představ.

Přečtěte si více o tom, jak probíhá první schůzka u nás. Nebo nás rovnou kontaktujte a na všem se domluvíme.

Jak taková vizualizace interiéru vypadá?

 

ZPĚT NA SEZNAM SLUŽEB